šliauštinukaiIki Šv. Kalėdų liko mažiau nei 40 dienų. Nejaugi ir šiemet jos ateis nelauktai ir netikėtai? Galbūt lauktai, tačiau vis su tuo pačiu nerimu, kad dar ne visiems artimiesiems ir draugams nupirktos dovanos. Tikriausiai nebenustebinsime, jei patarsime taupant laiką apsipirkti internetu. Čia galite įsigyti visas norimas ir trokštamas dovanas sau bei visam dovanų sąrašui. Tikriausiai žinoma, kad mamai geriausia dovanoti ką nors namams, virtuvei arba pasilepinimo procedūras. Tėčiui – šiltą megztinį, kojines ar dar neatrastą priemonę automobiliui. Sesei ar broliui – kosmetikos rinkinį bei saldainių maišelį. Draugams – po gerą įdomią knygą ilgų žiemos vakarų „užmušimui“ bei pundelį Jūsų pačių imbierinių sausainių. O ką dovanoti tiems mažiesiems, kurie vos tik išvydo pasaulį ir skaičiuoja pirmąsias dienas jame. O gal dar tik gims keleto savaičių bėgyje? Tad jeigu Jūsų giminių ar draugų rate jau yra ar nusimato nauja gyvybė – tegul šilti šliaužtinukai būna dovanėlė jiems po mirksinčia Kalėdų eglute.

Nauji rūbeliai kūdikiams yra visada reikalingi. Jie tikrai sugeba juos greitai sutepti, apseilėti, ar kitaip lengvai sugadinti. Dėl šios priežasties, Jūsų įteikti šilti šliaužtinukai, kurie ypač tinkami žiemai, bus geriausia Kalėdinė dovana kūdikiui ir jo tėveliams. Šliaužtinukai naujagimiui reikalingi tarsi antra oda. Jie yra arčiausiai kūno, todėl labai svarbu, kad būtų natūralūs ir šilti. Žinoma, tokie ir parduodami internetu. Jums nereikės net kojos kelti iš namų, o prekės bus pristatytos tiesiai į Jums patogią vietą.

Rinkoje jau kuris laikas egzistuoja ir veliūriniai šliaužtinukai. Jie pasižymi ypač meilia medžiaga. Veliūras pasižymi švelniu vilnoniu audiniu, kuriam būdingas tankus, trumpų, tarsi aksominių, pūkų paviršius, dengiantis jo ruoželinį arba satininį pynimą.  Tiek veliūriniai, tiek kitų medžiagų šliaužtinukai kūdikiams yra patogūs aprengti. Tad pasimatuoti arba pakeisti vaikui rūbelį užtruks tik minutę ir jis galės džiaugtis apgaubiančia šilumą kurį laiką, kol jų nesušlapins, nesuteps ar ko kito nepadarys.

Taigi visais išvardintais faktais dar kartą patvirtinome, kad šilti šliaužtinukai yra puiki dovanų idėja „naujai iškeptiems“ tėveliams bei jų mažajai atžalai.