Vyriškas auksinis žiedas (1215)

Ne tik moterys, bet ir vyrai mėgsta puoštis bei nori atrodyti stilingai. Vyriški žiedai – puikus aksesuaro pasirinkimas, tinkantis įvairioms progoms bei kasdienai. Kaip pasirinkti tinkamai ir kaip derinti žiedus, kad atrodytumėte stilingai?

 

Kaip pasirinkti žiedą sau?

Šiandien žiedų pasirinkimas yra labai platus, todėl verta šiam procesui skirti pakankamai laiko. Vyriški žiedai gali būti įsigyjami internetu ir tam šiandien nereikia vaikščioti po kelis juvelyrikos salonus, kad pasirinktumėte sau tinkamiausią. Internete galite rasti labai platų žiedų pasirinkimą ir aptikti tą žiedą, kuris geriausiai tik Jums.

 

Renkantis žiedą, labai svarbu tiksliai žinoti, kokio dydžio žiedas Jums reikalingas. Internetinėse parduotuvėse yra žiedų aprašymai, kur visuomet nurodomas žiedo dydis. Rinkitės savo dydį, kad žiedą būtų patogu nešioti, jis nenukristų ar nespaustų. Taip pat visuomet atkreipkite dėmesį į tai, iš kokio metalo jis pagamintas bei koks yra žiedo svoris. Kartais nuotraukoje žiedas gali atrodyti didesnis nei iš tikrųjų yra, tad visuomet svarbu skirti laiko žiedo aprašymo įvertinimui.

 

Kaip nešioti žiedus?

Žiedas bus puiki stiliaus dalis, jeigu tinkamai jį priderinsite prie kitų aksesuarų. Dažniausiai juvelyriniai dirbiniai derinami tarpusavyje. Pavyzdžiui, jeigu nešiojate grandinėlę, tuomet patariama rinktis žiedą, kuris stilistiška derės prie jos. Jeigu žiedą ketinate mūvėti kasdien, geriausiai rinktis tokio stiliaus, kuris tinka prie įvairių apsirengimų. O jeigu ieškote išskirtinio žiedo progoms, Jums patiks modernūs žiedai su įvairiais raižiniais. Taip pat tokie žiedai gali būti nestandartinių, išskirtinių formų ir dydžių.

 

Ar žinojote, kad svarbu ne tik tai, kokį žiedą nešiojate, bet ir kaip tai darote? Ne veltui vyriški žiedai buvo nešiojami įvairių valdovų. Žiedas reiškia nesibaigiantį gyvenimo ciklą, o kai žiedas maunamas ant tam tikro piršto, tai taip pat turi atitinkamą simboliką. Pavyzdžiui, buvo manoma, kad ant žiedas, mūvimas ant rodomojo piršto rodo galią, o ant nykščio – seksualinę vyro energiją.

 

Žiedas – gera dovanos idėja

Manote, kad žiedus galima dovanoti tik moterims? Toli gražu ne. Vyriški žiedai taip pat yra labai dažna dovanos idėja, kai ieškoma originalios ir apgalvotos dovanos vyrui. Žiedo dovanojimas yra labai graži tradicija ir puiki idėja. Dažniausiai žiedai dovanojami artimam žmogui. Pavyzdžiui, vyriškus žiedus artimiems brangiems vyrams perka mama, sesuo, žmona, dukra. Vyriškas žiedas bus labai gera dovanos idėja gimimo dienos proga, per jubiliejų, kitą svarbią gyvenimo akimirką. Taip pat dažnai savo antrai pusei dažnai perka žiedus per vestuvių, draugystės, sužadėtuvių metines ar kitas svarbias porai progas.