Apie kainas ir jų nuolatinius pokyčius girdime kiekvieną dieną. Čia, žiūrėk, vienas produktas stipriai pabrango, o kitas – nors ir ne tiek daug, bet galėjo atpigti. Rinka nuolat svyruoja. Taip pat yra ir su metalo laužo kaina. Ji nėra pastovi ir laiks nuo laiko keičiasi. Mitų yra daug, kodėl taip nutinka, bet ir tikrų tikriausių faktų tikriausiai bus daugiau, todėl norime ir Jus supažindinti, į ką atkreipti dėmesį norint gauti kuo didesnę kainą už turimą metalo kiekį.

 

Visų pirma reikia sutikti, kad metalo supirkimas yra naudingas sandoris tiek pardavėjui, tiek ir supirkėjui. Nepamirškite ir aplinkos. Žymiai geriau metalą tvarkyti, iš jo ką nors perkurti ir panaudoti naujai, nei teršti mūsų Žemę metalo atliekomis. Akivaizdžiai pastebima, kad kai tik buvo pradedamas metalas supirkinėti, mūsų aplinka žymiai pagražėjo. Dabar jau retai kur sutiksime besimėtančias metalines atliekas. Metalo suipirkimo verslas yra pelningas abiems pusėms. Pelnu džiaugiasi šių atliekų supirkėjai, bet ne ką mažiau rankomis ploja ir papildomas pajamas gaunantys jau turintys bei ieškantys metalo laužo.

 

Lietuvoje metalo laužą galima parduoti beveik kiekviename didesniame mieste. Pastebėsite, kad metalo laužo kaina gali skirtis kiekviename tokiame punkte. Žinoma, tai nebus labai ženklūs skaičiai, bet kainų pokyčiams turi įtakos supirkėjų kainodaros. Tačiau diddžiausią įtaką metalo laužo supirkimo kainai turi metalų kainos biržose. Jos ten dažnai kinta. Didžiausią įtaką tam sudaro šio metalo pasiūla bei poreikis rinkoje.

 

Norėdami gauti kuo didesnę pinigų sumą už turimą metalo laužą pasidomėkite bent keletu supirkėjų ir jų siūlomomis kainomis. Bazinę informaciją visuomet gausite supirkėjų internetinėse svetainėse. Dažnai yra pateikiamos ir skaičiuoklės, kurios parodo, kiek pinigų gausite turėdami tam tikrą kiekį metalo laužo. Tuomet galėsite palyginti keleto supirkėjų siūlomas pinigų sumas ir nuspręsti, kur yra siūloma geriausia kaina bei sąlygos. Nepamirškite, kad kartais itin didelį metalo kiekį supirkėjas gali paimti pats ar net suorganizuoti kelionę iki Jūsų ir jį pasiimti.

 

Visada didžiausias pinigų sumas gausite už spalvotąjį metalą. Jis rinkoje būna brangiausias. Kitų tipų metalai bus pigesni, bet kuo daugiau jo surinksite bei priduosite, tuo daugiau pinigų ir gausite.