Dirbti Vilniuje – lyg dirbti keliuose skirtinguose pasauliuose

Nėra paslaptis, kad Vilnius garsėja savo neįprastais bei išskirtiniais rajonais. Kiekvienas iš jų – lyg atskiras pasaulis, kuriame galioja skirtingos taisyklės, matomi skirtingi architektų pasirinkimai, o žmonės spinduliuoja skirtingomis energijomis, pasižymi skirtingais pomėgiais. Aišku, juos domina ir skirtingos patalpos. Štai būstai Šnipiškėse, miesto širdyje, pasižymi greitu tempu, modernumu bei centriniu šurmuliu, Markučiai – aktyviu laisvalaikiu bei sparčiai besinaujinančiomis erdvėmis, o Vilkpėdė – savo žymiuoju Vingio parku, gamta bei dinamišku gyvenimo ritmu. Tereikia pasirinkti priimtiną ir komercinės patalpos Vilniuje Jums taps ne tik darbo vieta, bet ir ir malonia laisvalaikio erdve, į kurią norisi grįžti.

Patogi darbo erdvė – verslo kelias į sėkmę ar pinigų švaistymas? 

Yra įrodyta, kad mūsų kasdieninė ar darbo aplinka daro didžiulę įtaką mūsų nuotaikai, produktyvumui ar psichologinei sveikatai. Į tai įeina tiek interjeras, tiek komercinės erdvės lokacija, tiek spalvų ar tekstūrų pasirinkimas. Darbuotojams svarbu, kad darbo vietoje jie turėtų galimybę patogiai ir netolimu atstumu pasistatyti automobilį, per pertrauką kavą gerti patogioje poilsio zonoje ar bevaikštinėdami saugioje kaimynystėje ir pro langus matyti modernų ir estetišką vaizdinį. Būtent šie maži, bet neįtikėtinai svarbūs elementai virsta puikia motyvacija, kuri prisideda ne tik prie geresnės darbuotojų bei darbdavių emocinės bei psichologinės sveikatos, bet ir prie tikslingesnių ir sėkmingesnių projektų įgyvendinimo.

Kaip būstų tvarumas prisideda prie geresnės ateities? 

Būstų tvarumas – tai ne tik populiarus terminas, kuris laikui bėgant vis daugiau kartų yra minimas įvairiuose projektų pristatymuose ar žiniasklaidoje. Tai ranka pasiekiama realybė. Komercinės patalpos Vilniuje siūlo patalpas, kurios prisideda prie tvaresnės, žalesnės ir ekologiškesnės ateities. Būstuose yra įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės ir dviračių saugyklos, kurios skatina žmones vietoje aplinką teršiančių automobilių rinktis ekologiškas transporto priemones, kurios į aplinką neišskiria kenksmingų medžiagų ir prisideda prie CO2 emisijos mažinimo. Taip pat prie patalpų randamos ir žaliosios zonos, apželdintos terasos, kurios ne tik aprūpina erdvę deguonimi, bet ir neleidžia žmonėms pamiršti gamtos suteikiamų malonumų.