kreditasKai užklumpa finansiniai sunkumai ir reikia greitai spręsti su pinigais susijusias problemas, daugybė žmonių susimąsto apie galimybę kreiptis dėl kredito. Laimei, šiais laikais tai padaryti nesunku: nestokojame informacijos apie greitąsias, trumpalaikes, ilgalaikes ir kitokio pobūdžio paskolas. Vis dėlto, klausimas – kaip gauti paskola? – išlieka. Ar tam, kad būtų suteiktas kreditas, visuomet reikia įkeisti turtą? Kiek laiko užtrunka kredito prašymo svarstymas? Ar visi gali gauti paskolą? Jei ne, kokius reikalavimus turi atitikti potencialus kredito įmonės klientas? Kaip gauti paskola bustui, studijoms, automobiliui, medicinos paslaugoms? Klausimų daugybė, tačiau ir atsakymai į visus juos jau paruošti. Kur jų ieškoti? Visagaliame internete!

Greitieji kreditai

Kiek žmonių – tiek poreikių. Vieniems aktualu, kaip gauti paskola namui, kitiems pakanka papildomų kelių šimtų eurų didesniam pirkiniui ar remontui. Vieni domisi paskolomis mokamoms studijoms, kitiems kredito prireikia netikėtai „prispaudusiems“ mokesčiams padengti. Nereikėtų užmiršti, kad nuo to, kokią pinigų sumą planuojate skolintis, iš dalies priklauso ir paskolos prašymo teikimas. Kaip gauti paskola, jei jums reikalingi, pavyzdžiui, 200 eurų? Dauguma pritrūkusių tokios palyginus nedidelės sumos, susimąstys apie greitąjį kreditą internetu, teikiamą daugybės skirtingų įmonių. Paskolos internetu pasižymi keletu svarbių privalumų. Pirma, prašymai tokiems kreditams yra greitai svarstomi, tad jei pinigų jums reikia dar tą pačią dieną, tai realus šansas juos gauti. Be to, neužtruksite nei registruodamiesi, nei pildydami paraišką. Viską galima per mažiau nei pusvalandį sutvarkyti paprasčiausiai prisėdus prie kompiuterio. O ar įmanoma ir kaip gauti paskola telefonu? Čia viskas taip pat prasideda nuo registracijos internetu, bet vėliau, sukūrę vartotojo paskyrą konkrečios kredito įmonės svetainėje, pasiskolinti galėsite ir trumpąja SMS žinute. Tiesa, nereikėtų užmiršti, kad ir čia kalbama apie palyginus nedideles paskolas. Greitieji kreditai internetu, kaip ir SMS žinutėmis, paprastai yra skiriami kur kas mažesnėms sumoms nei paskolos bankuose. Tai veikiau jau „greitoji pagalba“, kai ant pečių gula finansinės bėdos.

Ilgalaikė paskola: niekas neverčia skubėti!

Kai kalbama apie tai, kaip gauti paskola bustui, specialistai pažymi: dėl ilgalaikių, didelių paskolų, kurių sumos gali siekti dešimtis tūkstančių eurų, vertėtų pasitarti su kredito įmonių darbuotojais. Nors bazinės informacijos apie tai, kaip vyksta skolinimosi procesas, kokio maksimalaus dydžio kreditai suteikiami, kas gali juos gauti ir kokie minimalūs reikalavimai keliami potencialių klientų gaunamoms pajamoms, internete gausu, galutinį sprendimą priimti savarankiškai gali būti nelengva. Juk skolindamiesi būstui, galite įsipareigoti daugiau kaip dešimčiai metų. Turbūt nė nereikia sakyti, koks tai svarbus sprendimas, ir kaip atsakingai derėtų jį priimti. Laimei, tam ir dirba finansų konsultantai, galintys padėti realistiškai įvertinti savo skolinimosi potencialą bei galimybes grąžinti vieno ar kito dydžio paskolą. Be kita ko, patyrę darbuotojai gali smulkiai išdėstyti sutarties sąlygas ir, jeigu reikia, paaiškinti visus punktus paeiliui. Nesibaiminkite – klausimų kyla visiems. Verčiau jau kuo anksčiau išsiaiškinti visa, kas neduoda ramybės, nei vėliau susidurti su neaiškumų pasekmėmis. Skolinantis didelę sumą, verta pasilikti laiko svarstymams. Jei pasidomėsite ilgalaikių paskolų tvarka, neįsipareigosite tuojau pat pasirašyti sutartį. Juolab, kad ir atsakymo dėl didelės paskolos gali tekti palaukti. Kol bus vertinamos jūsų finansinės galimybės, galėsite pasverti visus „už“ ir „prieš“. Tiesa, išsiaiškinę, kaip gauti paskola, nepamirškite – daugybė kredito įmonių (o taip pat ir bankų) taiko pakankamai lanksčias skolinimosi sąlygas. Nepagailėkite laiko išdėstyti savo poreikius – geriausi sprendimai gimsta bendradarbiaujant!