Baidarės Nerimi

Atšilęs oras išgena vis daugiau aktyvaus laisvalaikio mėgėjų į baidares. Baidarių nuoma Vilniuje gerbėjų sulaukia viena pirmųjų. Tiesa, čia net ir žiemą yra plaukiojančių, tačiau pavasarį, kuomet oro temperatūra pakyla daugiau nulio ir kurį laiką laikosi, o saulė šviečia vis dažniau ir dažniau, plaukiojančių baidarėmis daugėja akivaizdžiai.

Pavasariniai plaukiojimai baidarėmis įdomesni ir tuo, jog upės yra gausesnės vandens, kai kur dar gali laikytis ir patvinimas – tai suteikia daugiau galimybių. Pavyzdžiui, kai kurios upės baidarėmis gali būti įveikiamos tik ankstyvą pavasarį, nes vasarą jose vandens vos iki kauliukų. Žinoma, baidarių nuoma Vilniuje yra skirta plaukiojimui Nerimi ar Vilnele, tad tokių problemų nėra. Kiek rečiau pasirenkama Vokė, kuri irgi puikiai tinka pavasarį, tačiau plaukimai ja labiau domina ne pailsėti, o pasportuoti nusprendusius žmones – tai srauni, pavojinga, bet ne itin vaizdinga upė.

Baidarės Nerimi

Tūkstančiai žmonių per sezoną išmėginą plaukimus baidarėmis, didelė dalis jų – ne po vieną kartą. Tai parodo, jog plaukimas baidarėmis, baidarių nuoma yra dėmesio verta, įdomi pramoga, tinkanti lietuviams. Žinoma, norėtųsi daugiau šiltų dienų, ilgesnio sezono, tačiau svarbu išnaudoti tai, ką turime ir dėl to dar kartą skatiname baidarių sezoną atidaryti anksčiau, tai yra, pavasarį, o ne tik tuos tris vasaros mėnesius plaukioti baidarėmis, kai tai daro visi.

Nepaisant permainingo oro, baidarėse šalta nebus. Be abejo, trumpomis rankovėmis irkluoti dar anksti, tačiau jei visą kelią irkluosite ir būsite tinkamai apsirengę – sušalti nebus kaip. Priešingai, netgi sušilsite, pajusite, jog per žiemą Jūsų raumenys buvo aptingę ir apstingę, suprasite, kad būtent dabar yra pats laikas pradėti aktyviau sportuoti, daugiau judėti.

Na, o jei nesugundėme, tai luktelėkite kol orai atšils ir tada jau būtinai griebkite irklus į rankas bei mėgaukitės plaukimu baidarėmis – tai pramoga, kurią privalu išmėginti kiekvienam bent kiek vertinančiam gamtos grožį ir ramybę, mėgstančiam aktyvų poilsį, o ne drybsojimą prie sofos. Net ir neturint daug laiko baidarių nuoma Vilniuje puikus pasirinkimas – kelioms valandos vandenyje laiko tikrai turėtumėte atrasti.