vyriški bliuzonaiGana dažnai teigiama, kad stori džemperiai tinka tik lieknesniems arba bent jau raumeningiems vyrams. Toks požiūris yra klaidingas ir taip teigia ne verslininkai, tačiau stilistai, kurie dalinasi patirtimi, kuri gali padėti atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Juolab, ne tik atrodyti, tačiau taip pat ir gerai jaustis, kadangi šiuolaikiniai rūbai puikiai atitinka žmogaus poreikį suderinti stilius bei komforto komponentus.

Taigi, šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, ar džemperiai tinka apvalesnių formų vyrams. Jeigu iki šiol galvojate, kad ne  – tokiu atveju pakeisime Jūsų nuomonę. Vyriški džemperiai yra labai įvairūs. Tik reikia mokėti pasirinkti teisingai.

Vyriška figūra – pagal kiekvieno poreikius

Suprantama, kad drabužiai gali labai gražiai pakoreguoti kūno linijas. Tačiau tokiu atveju labai svarbu tinkamai pasirinkti, kadangi dažniausiai vyrai galvoja, kad jiems gražiausiai atrodo apvalūs, krentantys drabužiai, kurie kai kuriais atvejais atrodo tarsi maišais., natūralu, kad apvalesnių formų vyrai renkasi būtent tokią aprangą, kadangi galvoja, kad ji gali padėti paslėpti riebaliukus. Deja, rezultatas dažniausiai gaunasi priešingas, kadangi pamatoma, kad formos tampa dar apvalesnės ir tuo pačiu vyras vizualiai atrodo lieknesnis..

Žinoma, nesakome rinktis per mažo modelio drabužius, kadangi su jais rezultatas bus dar prastesnis. Tačiau lygiai taip pat nereikėtų rinktis per didelius taip tikintis, kad kūno linijos atrodys lieknesnes. Tikrai ne. Geriausias pasirinkimas yra balansas. Ir šiuo atveju tai paprasčiausiai būtų drabužiai, kurie konkrečiai yra jūsų dydžio. Tik tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai.

Spalvos taip pat koreguoja kūno linijas…

Taip pat reikia nepamiršti spalvų, kurios gali padėti atrodyti taip, kaip Jums labiausiai patinka. Labai vertinami juodos spalvos drabužiai, kurie tikrai skoningai apibrėžia kūno linijas ir padeda atrodyti puikiai. Žinoma, juoda spalva taip pat ir lieknina, tad ne veltui ji labiausiai rekomenduojama tiems, kurie nori vizualiai atrodyti kiek lieknesni. Taip pat verta nesirinkti baltos spalvos drabužių, kadangi jie vizualiai apimtims suteikia daugiau dydžio, o dažniausiai apvalių formų vyrai to stengiasi išvengti. Lygiai taip pat kaip ir labai ryškios spalvos dažniausiai didina apimtis, tad geriausia yra nesirinkti tokių drabužių tiems, kurie nori, kad kūno linijos būtų lieknesnės.

Mažų akcentų pasirinkimas

Taip pat puikiai atrodo tokio tipo džempai, kurie turi labai daug akcentų., kai kurie teigia, kad maži akcentai gali vizualiai suteikti kūnui dar daugiau apimčių, tačiau tokiu atveju, jeigu pasirinksite teisinga – galite būti ramus, kad pavyks ir gražiai atrodyti. Taigi, labai vertinami drabužiai, kurie yra su mini kišenėmis, kuriose galima laikyti pačius reikalingiausius daiktus. Taip pat labai skoningai atrodo tie, kurie yra su kapišonais. Jie dažniausiai suteikia drabužiui kur kas daugiau unikalumo,. Jis puikiai atrodo, traukia akis ir tuo pačiu nereikalauja iš žmogaus jokių papildomų akcentų, kadangi pats rūbas jau yra unikalius.

Svarbiausia – geros kokybės drabužis

Nepriklausomai nuo to, kokia yra Jūsų figūra – džemperis jums tikrai puikiai tiks. Tik reikia pasirinkti tokį, kuris pabrėš jūsų privalumus, tačiau ne minusus. Visgi, neskubėkite lankytis tik tose prekybos vietose, kurios siūlo labai didelių dydžių drabužius. Tikrai pavyks rasti skoningą aprangą ir tokiu atveju, kai jos nėra orientuota į didelius, stambius žmones.

Svarbiausia – norėti, kadangi kiekvienas, kuris nori, gali atrodyti puikiai ir tuo pačiu gerai jaustis. Daugiau informacijos apie džemperius ir bliuzonus https://www.rubaiplius.lt/vyriski-bliuzonai/