Kadangi kalėdos yra viena laukiamiausių dienų metuose, nieko keisto, kad ji pradedama minėti labai anksti. Juolab, daugelis teigia, kad būtent šventės laukimas yra didesnis malonumas nei pati šventė, tad nieko keisto, kad daugelis jos pradeda laukti anksti. Paprasčiausiai norisi, kad ta šventinė akimirka būtų kuo ilgesnė ir tuo pačiu kuo malonesnė.

Kadangi nėra vieningo atsakymo, kada laikas pradėti ruoštis šiai šventei – kiekvienas gali pats nuspręsti, kuri data tinkamiausia ir tuo pačiu kokiomis šventės ruošimosi priemonėmis namuose bus kuriama maloni atmosfera. Pasirinkite tai, kas Jums yra artimiausia širdelei ir tuo pačiu ignoruokite taisykles.

Kol vieni pradeda Kalėdoms ruoštis dar lapkričio mėnesį, tuo tarpu kiti laukia kūčių vakaro, kadangi tai yra tradicija, kuri puoselėjama visus metus. Dažniausiai vienas pirmųjų laukimo požymių yra laiško rašymas Kalėdų seneliui. Dažniausiai tokius laiškus rašo vaikučiai. Anksčiau jie buvo skirti dovanų prašymui, tačiau šiuo metu viskas gan pasikeitė. Nors teigiama, kad vis daugiau komercijos ateina į žmonių namus, tačiau mes ne visiškai su tuo sutiktume. Paprasčiausiai kai komercijos yra tiek žmonės kaip tik žiūri į viską paprasčiau ir tuo pačiu dažniausiai patys daro dovanas, kadangi tik jiems atrodo kur kas asmeniškiau ir tuo pačiu kur kas artimiau. Juolab, reikia nepamiršti, kad vaikai šventei suteikia labai daug svarbos, tad ir reikia mėgautis galimybe justi šventės stebuklus. Pavyzdžiui, parašius laišką reikia pasirūpinti, kad vaikai taip pat gautų ir atsakymą, kuris jiems gali būti labai svarbus.

Kadangi Kalėdų senelio adresas yra Kalėdų Senelis, 1 Šv. Mikalojaus bulvaras, Šiaurės ašigalio miestas, Šiaurės ašigalis, Arkties vandenynas – parašyti jam nebus sunku, nes adresas yra viešas. Taigi, ruoškitės šiai gražiai šventei iš kuo anksčiau. Tokiu atveju laukimas bus kur kas ypatingesnis ir tuo pačiu pavyks kiekvieną dieną patirti kuo daugiau nuostabių akimirkų. Juk kai jos gali būti Jūsų kasdienybė – kodėl gi ne. Juolab, malonus laukimas tikrai bus geras ne tik vaikams tačiau tuo pačiu ir suaugusiems, tad pasinaudokite tokia galimybe ir laukimo metu būtinai parašykite laiškutį seneliui bei nykštukams, kurie dažniausiai atsako už senelį, kai jis turi labai daug darbo.

Laukimas labai dažnai neatsiejamas ir nuo šventinių dekoracijų darymo. Tokiu atveju taip pat procesas užtrunka kiek ilgiau. Ir labai gerai, kadangi toks kūrybiškas darbelis yra ne tik labai malonus laikas su savo šeima, tačiau ir atsipalaidavimas. Galbūt todėl tos žiemos šventės yra tokios mėgstamos. Paprasčiausiai jos padeda pamiršti rūpesčius ir visiškai atsipalaiduoti, pasinerti į ramybės magiją, kurio daugelis taip nori savo namuose Kalėdiniu laikotarpiu.

Dažniausiai prieš šventes jau pradedama galvoti, koks maistas puoš stalą. Tiek mamytės, tiek tėveliai planuoja meniu, kuris padengs šventės stalą. Vėlgi, tai labai puikus laukimo pobūdi, kadangi gaminimas daugeliui puiki meditacinė priemonė. Ypač tokiu atveju, kai išbadomi dar nebandyti receptai. Tokiu atveju kalėdos suteikia laukimui kur kas daugiau magijos, galiausiai, išmokstami nauji dalykai, o tai yra labai svarbu, tiesa?

Kiekvienas asmuo pat žino, kada jis pajunta magiją, kuri yra daugelio širdyje. Svarbiausia, kad tą magiją pajusti gali kiekvienas, tik reikia to norėti. Ir tuo pačiu nebijoti įsileisti į savo namus šventinę dvasią, kuri suteiks galimybę dar labiau pamilti visus, kurie yra aplink jus.