baldaiAtsidūrėte tokioje situacijoje, kai turite nemažai baldų projektų, tačiau neturite gamybinės įrangos visą tai realizuoti, o pirkti iš karto pagamintus baldus yra gerokai per brangu? Dabar yra neblogų įmonių, kurios atlieka kokybiškas paslaugas ir gali jums pasiūlyti visas reikiamas baldines plokštes.

Kokios baldinės plokštės yra kokybiškiausios?

Šiuo metu pačios populiariausios yra baldinės plokštės, pagamintos iš laminuotų medžio drožlių. LMDP profiliu gaminamos plokštės gali būti labai skirtingų spalvų, tad puikiai tiks kiekvieno žmogaus skoniui.

Taip pat neretai yra naudojama medžio drožlių plokštė, kuri taip pat užtikrina ilgaamžiškumą. O tiems, kam patinka maksimalus natūralumas, tikrai patiks medžio drožlių plokštės, kurios yra padengtos natūraliu lukštu.

Įmonė, gaminanti geras baldines detales jau yra žinoma ne tik Lietuvoje, tačiau taip pat ir visoje Europoje – MGP įmonė turi klientų, kurie yra ir privatūs asmenys, ir taip pat nemažai smulkių baldų gamintojų. Daugelis įmonių yra sudariusios ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis su šia įmone, kadangi pasitiki jų atliekamo darbo kokybe.

Laminuotos baldinės plokštės yra taip pat puikus pasirinkimas ir dizaineriams bei namų projektuotojams, kurie dabar turi galimybę išlavinti savo fantaziją ir sukurti kur kas įmantresnius dizainus – žinoma, labai svarbu turėti gerą ir gražią dizaino idėją, tačiau kaip visą tai įgyvendinti, jeigu nėra tvirto pagrindo? MGP gali jums pasiūlyti aukščiausios kokybės baldines plokštes, tad tuo rūpintis nereikės.

Galima pagaminti skirtingų paviršių struktūrų baldines plokštes, o tiems, kam reikalingas įmantrus dizainas, bus galimybė pasirinkti iš plataus spalvų spektro ir pritaikyti šias baldines plokštes net ir visiškai nestandartiniams projektams. Taip pat yra ir tokių akcijų, kurių tikrai nesinori atsisakyti, pavyzdžiui, jeigu užsisakysite daugiau nei 5 kvadratinius metrus LMDP plokščių, gausite visiškai nemokamą pjovimo paslaugą, kuri jums sutaupys daug laiko ir nervų.

Stumdomų durų pasirinkimas – taip pat didelis

Jeigu norite savo namus paversti maksimaliai patogiais, tai taip pat galite pasidomėti MGP įmonės gaminamomis stumdomų durų sistemomis. Galima sakyti, kad kokybė yra tikrai aukšta, kadangi bendradarbiaudami su partneriais Vokietijoje, šie profesionalai geba sukurti ilgalaikes stumdomų durų sistemas tiek ir su rėmais, tiek ir be jų. Šiuo metu pačios populiariausios bėrėmės stumdomos durys, kurios atrodo gražiai ir nėra apkrautos. Jūsų namai atrodys moderniai, o stumdomos durys sukurs komforto jausmą.