kosmetikaMoterims vyrai vis bamba, kad per daug jos tos kosmetikos turi. Jiems užkliūna akys už butelių gausos, lūpdažių atspalvių įvairovės bei svaigulingų kvapų, kuriuos skleidžia didelės ir mažos kvepalų talpyklos. Tačiau vyrai ne visi žino, kad daugelis šių priemonių galioja vos tris ar šešis mėnesius, todėl vos vienai besibaigiant, reikia skubėti įsigyti kitą, todėl nejučia tie buteliai ir kaupiasi, kaupiasi… Kosmetika yra būtina ne tik moterims, bet ji ne mažiau svarbi ir vyrams. Jos dėka mes atrodome bei jaučiamės švaresni, dailesni, gražesni ir mylime save stipriau.

Tam, kad gerai jaustumės ir puikiai atrodytume neužtenka vien tik naudoti kosmetikos priemones. Higiena turi būti mūsų draugė taip pat. Juk negalime visą savaitę neeiti į dušą, neplauti plaukų ar mėnesį nekirpti nagų. Nekalbame šįkart apie tuos keistuolius, kurie siekia rekordų ir nori užsiauginti ilgiausią nosies plauką arba turėti ilgiausią nagą pasaulyje. Tai mums nepriimtina ir paprasčiausiai trukdo kasdieninės rutinos darbams.

Grįžtant prie kosmetikos verta pažymėti, kokios priemonės privalo būtų mūsų kosmetinėje (taip, tai patogiausias būdas visus buteliukus ir kitas talpyklas laikyti vienoje vietoje).

  • Veidui skirtos priemonės: makiažo pagrindas, skysta ir biri pudra, skaistalai.
  • Priemonės akims: akių pieštukas, šešėliai, blakstienų rietiklis, tušas.
  • Kad lūpytės būtų sveikos bei blizgėtų: balzamas ir lūpų blizgis.

Tai – dešimt pačių svarbiausių kosmetikos priemonių, kurias turi įsigyti kiekviena save mylinti ir gerbianti mergina bei moteris. Ši kosmetika puikiai paslėps veido nelygimus. Jos dėka galėsite paryškinti akis bei lūpas, veidui suteikti tobulesnę formą ir išskirtinumą. Lūpos ir akys – tai pagrindinės veido dalys, į kurias visų pirma krypsta kiekvieno žvilgsnis, todėl pasirūpinkite jos kiekvieną dieną jos būtų nepriekaištingos.

Nereikia pamiršti ir kitų svarbių detalių: nagai, plaukai bei kvepalai. Darykite reguliariai manikiūrą ir pedikiūrą. Tam galite įsigyti visas reikiamas priemones internetu arba bent kartą per mėnesį nuvykite pas kosmetologę, kuri atliks profesionalų manikiūrą. Apie plaukus daug pasakoti neverta, nes ir taip visiems aišku, kad nevalia išeiti į gatvę, jei jie bus susiriebalavę, nušiurę ar  nešukuoti. O visą komplektą turite užbaigti keletu lašelių kokybiškų kvepalų. Jei sakoma, kad pagal išvaizdą pasitinkama, o pagal protą išlydimą, tai kvepalams šią patarlę galima pritaikyti taip: pagal kvapą ir sutinkama, ir išlydima. Tad kosmetika padės Jums pasirūpinti savimi, savo kūnu ir vidiniu bei išoriniu grožiu.