BulgarijaVis dažniau lietuviai traukia ilsėtis prie Juodosios jūros. Daugelis Viduržemio jūros kurortų jau išmėginti, tad akys krypsta į naujas šalis. Bulgarija! Tai šalis, kurios rytinius krantus skalauja Juodoji jūra. Tad tam, kad įsitikintumėte, ar šioje jūroje vanduo juodas ar mėlynas, turėsite įsigyti lėktuvo bilietus, nes kelionė autobusų bus varginanti ir ilga. Juolab, kad ir lektuvu bilietai į Bulgariją nėra brangūs.

Varna ir Burgas – tai pagrindiniai didesni miestai ir kartu kurortai Bulgarijoje. Varnoje yra tarptautinis oro uostas, todėl čia atvykti nebus sunku. Iš Vilniaus į šį uostamiestį skraidina FlexFlight avialinijos. Jeigu gyvenate Šiaurės Lietuvoje, tuomet galite rinktis lėktuvų bilietus į Varną iš Rygos. Iš Latvijos į saulėtąją Bulgariją galėsite atvykti tiesioginiu skrydžiu su airBaltic. Atostogaudami Varnoje galėsite ne tik mėgautis saule, bet taip pat susipažinti su Antikos ir Bizantijos laikų pastatų liekanomis. Miestas tikrai vertas Jūsų aplankymo.

Tuo tarptu Burgas garsėja purvo vonių kompleksu Burgaski Mineralni Bani. Čia tikrai pajusite tikrą atostogų dvasią. Šiame kurortiniame mieste nesunkiai rasite norimą viešbutį bei galėsite pliuškentis Juodojoje jūroje. Iš Vilniaus į Burgą galite nusipirkti tiesioginį skrydį su FlexFlight aviakompanija. Tos pačios avialinijos tiesiogiai  kiek daugiau nei per dvi valandas Jus taip pat nuskraidint iš Latvijos sostinės į Burgą.

Jei norite aplankyti Burgarijos sostinę Sofiją, įsikūrusį šalies vakaruose, kur yra garsioji IV a. Šv. Jurgio bažnyčia (seniausias išlikęs pastatas), VI a. Šv. Sofijos bažnyčia, Aleksandro Nevskio katedra, XV a. Bujuk Džamijos mečetė, lėktuvų bilietai Jums kainuos apie tūkstantį litų. Tačiau jeigu domina poilsinės kelionės, visuomet rinkitės kelionę iš Varšuvos ir sutaupysite. Keliaujant iš Lenkijos galite gauti poilsinę septynių dienų kelionę (skrydžiai), viešbutį kartu su pusryčiais vos už 1600 Lt. Kainos gali kisti nuo pasirinkto viešbučio, kelionės trukmės ir keliavimo laiko. Šie niuansai visuomet įtakoja tiek poilsinių, tiek pažintinių kelionių bei pačių skrydžių kainas. Linkime, kad Jūsų surasti lėktuvų bilietai per daug neištuštintų Jūsų kišenių, nes tikrai galite žymiai pigiau poilsiauti Bulgarijoje nei pietų Europos kurortuose.