Raspberry PiRaspberry Pi funkcionalumas ir nauda yra akivaizdūs. Ne veltui šis mini kompiuteris yra toks populiarus visame pasaulyje ir tiek daug žmonių džiaugiasi, kad jis siūlo labiau domėtis technologijų funkcionalumu ir net paskatino studijuoti programavimą. Raspberry Pi labai intensyviai juda į priekį ir šiuo metu galima atrasti labai daug skirtingų sudėtingumo įrangų. Nuo tų, kurias montuoti gali jau tik patyręs profesionalas iki tokių, kurios labiausiai tinka pradedantiesiems. Bet kuriuo atveju akivaizdu yra tai, kad šio mini kompiuterio panaudojimo galimybės yra neribotos. Svarbiausia susipažinti su funkcionalumu ir galbūt tai Jus paskatins įvertinti privalumus.

Žaidimų kompiuteriai

Mini kompiuteriai gali tapti labai puikia priemone žaidimams, tad paprasčiausiai reikia įsigyti papildomą SD kortelę bei pultelius, kurie padėtų funkcionaliai naudotis įranga.

Puiku ir tai, kad pačių žaidimų galima visiškai nemokamai susirasti internete. Taigi, pavyks sutaupyti labai daug laiko ir pinigų, o kompiuteris bus panaudojamas laisvalaikiui.

Media centras

Raspberry Pi gali būti panaudojamas ir kaip namų kino gigantas, kuris leis mėgautis puikiausiais filmais. Svarbiausia, kad dėl nuolatinio tobulinimo ši įranga šiuo metu prisideda prie labai geros raiškos ir didelių matmenų filmų įgalinimo.

Net ir pasirinkus labai didelės raiškos filmą – Jums neteks pergyventi dėl strigimų. Didelis pliusas ir tai, kad tobulėjant technikai greitai bus galima žiūrėti 3D filmus ir mini kompiuteris labai sėkmingai juos “paneš”.

Greitas ir patogus naršymas

Jeigu Jums reikia labai pigaus ir mini kompiuterio, kuriuo būtų galima paprasčiausiai naršyti internete ir ieškoti Jums reikalingos informacijos – tokiu atveju Raspberry Pi yra geriausias pasirinkimas. Ypač todėl, kad šiuo metu parduodami šie mini kompiuteriai turi integruotą wifi, taigi nereikia pirkti papildomo adapterio.

Dažnas šį mini kompiuterį naudoja ir elektronikos srityje. Kai kurie tvirtina, kad tam geriau tinka Arduino. Tačiau ir Raspberry Pi gali būti labai funkcionalus.

Šis mini kompiuteris turi labai daug įvairių panaudojimo galimybių. Svarbiausia įsigyti kokybišką kompiuterį su plačią SD kortelės panaudojimo galimybe.

Arduino, Raspberry Pi ir kitas elektronikos prekes rasite anodas.lt