Vestuvių dekoravimo mados ir tendencijos (apie balionus, pompomsus, smulkias stalo dekoracijas)

Vasara – ko gero, pats tinkamiausias bei šventiškiausias laikas kelti vestuves. Gamta žaliuoja, saulė lepina, viskas aplinkui taip gyva! Pasirinkę savo jungtuves švęsti būtent šiuo metu laiku, galite susidurti su vienintele problema – dekoracijomis ir originaliais papuošimų sprendimais. Juk žymiai lengviau dekoruoti salę nei, sakykime, obelimis nusėtą sodą. Patarsime jums, kaip tinkamiausiai ir išradingiausiai papuošti netradicines šventines erdves.

balionai1. Balionai – dažnai nuvertinama šventinė dekoracija, be kurios neapsieis nė vienos tikros vestuvės. Svarbiausia – į viską žiūrėti originaliai. Prie kėdžių ar netgi prie sunkesnių stalo papuošimų galite pririšti puokštes pastelinių spalvų helio balionų, kurie, lengvai plaukiodami ore, šventei suteiks vasariško puošnumo.

Taip pat guminiais ir labai sunkiai sprogstančiais helio balionais galite papuošti medžius. Jeigu norite kažko įspūdingesnio, užsisakykite specialiai jums pagaminamų balionų statulų – šiai progai šauniai tiks jaunavedžių figūros!

Be viso to, naktiniam papuošimui galite naudoti šviečiančius balionus, o  vietoj fejerverkų – sprogstančias balionų figūras. Kaip jos veikia? Dideli balionai užpildomi mažesniais, heliu pripildytais balionais. Susprogdinti juos galite kaip tik sugalvoję – kuo originaliau, tuo geriau. Sprogus didiesiems balionams, į dangų išskrenda dešimtys spalvingų balionėlių – vaizdas tikrai nepakartojamas!

Tiesa, pagalvokite, kaip būtų netikėta, jei atėję svečiai prie savo kėdžių rastų ne korteles, o raštais išmargintus baltus balionus su jų vardais.

pompamsai2. „Pom-poms“, kitaip dar vadinami pūkuočiai. Tai – bet kokiai progai puikiai tinkančios apvalios, iš plono popieriaus gaminamos pakabinamos dekoracijos – naujovė Lietuvoje, nors šventes visame pasaulyje puošia jau ne vieną dešimtmetį. Jų būna įvairiausių, tačiau vestuvėms labiausiai tiktų balti, kreminiai ar šampano spalvos pūkuočiai. Jais, kaip ir balionais, galite papuošti kėdes ar girliandomis apkarstyti medžius. Net neabejokite – pūkuočiai šventei suteiks pompastikos bei išskirtinumo!

Nebijokite eksperimentuoti, juk vestuvės – tik kartą gyvenime, ir norėtųsi tą vienintelę dieną atsiminti kaip išskirtinio grožio šventę! Nebūtina net išlaidauti – šiame straipsnyje aprašomos dekoracijos tikrai nenuskriaus jūsų santaupų ir, originaliai panaudotos, visiems susirinkusiems paliks neišdildomą įspūdį.