akuratsVisoje Lietuvoje, ypatingai vasarą, vyksta įvairios miestų šventės, dažnai rengiamos vestuvės arba įvairūs susitikimai. Vasaros metu progų švęsti atsiranda įvairių, nes geras oras visada suteikia teigiamas emocijas. Tačiau ne paslaptis, jog bet kokios šventės organizavimas gali būti tikras galvos skausmas kiekvienam. Vienas svarbiausių dalykų organizuojant bet kokią šventę yra vieta, kurioje galėtų susirinkti ir gerai praleisti laiką svečiai. Latvijoje įsikūrusi įmonė „Akurats” gali parūpinti patalpą šventei bet kokioje pasirinktoje vietoje. Nesvarbu, ar tai miestas, ar tai kaimas – „Akurats” darbininkai be jokių problemų pristatys bei pastatys reikiamo dydžio palapinę. „Akurats” – jau ne vienerius metus veikianti, užsitarnavusi klientų pasitikėjimą ir kokybiškai ir užtikrintai darbus atliekanti įmonė.

Įmonė „Akurats” nuomoja ne tik palapines, tačiau ir jų priedus. Nuomojamos palapinės puikiai tinka įvairioms progoms, tačiau taip pat yra galimybė išsinuomuoti ir įvairių priedų, kurie gali dar labiau palengvinti šventės organizavimą. Pats svarbiausias ir kone būtinas priedas – grindys. Grindys gali būti išklojamos medinės arba išvyniojamos plastmasinės. Medinės grindys puikiai tinka net ir žiemą, kai lauke yra labai žema temperatūra. Kitais metų laikais medinės grindys taip pat puikiai tinka, kai nenorima palapinėje sumindyti žolės bei sudaryti purvo. Tačiau tokiu atveju tinka ir plastmasinės, išvyniojamos grindys, tačiau reikia nepamiršti, jog jos nėra skirtos aktyviai veiklai, t.y. šokiams ir panašiai, o labiau tinka ramiems susiėjimams, pobūviams. Turbūt kilo klausimas, kam reikalingos medinės grindys žiemą, kai palapinėje vis tiek temperatūra tokia pati, kaip lauke. Tokiu atveju įmonė „Akurats” gali išnuomuoti ir dujinius šildytuvus, kurie puikiai apšildo palapinę, o, dėl šilumai nelaidžios palapinių medžiagos, šiluma sandariai išlieka palapinėje. Reikia pridurti ir tai, jog įmonės darbininkai atvykę ne tik pastatys palapinę, tačiau ir parengs visus priedus naudojimui. Savaime suprantama, kad palapinėje reikia pasirūpinti ir apšvietimu. Dažniausiai apšvietimu rūpinasi patys klientai, tačiau tai ne visada leidžia aplinkybės, todėl „Akurats”, kartu su palapine, gali aprūpinti ir jos apšvietimą dienos šviesos lempomis. Tokiu atveju, klientas lieka atsakingas tik už elektros tiekimą palapinėje. Jeigu abejojama, kad svečiai palapinėje neturės vietos atsisėsti, kartu su palapine galima išsinuomoti ir reikiamą kiekį suolų bei stalų. Nuomojamų reikmenų arsenalas tikrai didelis ir kokybiškas.

Prieš išsinuomojant palapinę, reikėtų pasirūpinti keletu dalykų. Norint, kad palapinės statymo darbai vyktų sklandžiai, dar prieš pat susisiekiant su palapinės nuomininkais, reikia pasirūpinti tam tinkama vieta bei aplinkybėmis. Atsižvelgiant į nuomojamos palapinės pagrindo plotą, žemės paviršiaus reljefas neturi būti labai grublėtas ir turėtų būti kuo lygesnis, tai yra vienas svarbiausių faktorių išsirenkant vietą palapinei. Taip pat reikia pasirūpinti ir tuo, kad nebūtų aplinkinių nusiskundimų dėl šventės metu keliamo triukšmo, nes darbininkų atvykimas su paruošta statyti palapine yra nuostolingas, jeigu palapinės nebereikia. Galų gale, visus neaiškumus galima aptarti ir pasikonsultuoti susisiekus įmonės internetinėje svetainėje www.akurats.com nurodytais kontaktais.

Taigi, artėjant šventėms, palapinių nuoma tikrai gali pagelbėti visais atvejais, nes tai patogu, praktiška ir greita. Klientas gali užsisakyti palapinę, visus reikiamus priedus ir jam nebereikia rūpintis nei aplinka, nei žmonėmis, kurie paruoš patalpas nei visais kitais darbais, kurie yra susiję su aplinka bei šventės patalpomis. Įmonės „Akurats” veikla yra stabili bei patikima, klientai visada lieka patenkinti mūsų paslaugomis, todėl neabejokite ir savo šventėms bei pobūviams rinkitės „Akurats” palapinių nuomą.