pigus skrydžiaiPigūs bilietai vilioja daugelį poilsiautojų ir keliautojų, tačiau labai dažnai kyla klausimas, kaip rasti tokius bilietus ten, kur norisi keliauti. Deja, ne visada įmanoma rasti pigius bilietus visomis skrydžių kryptimis ir tenka pasukti galvą, kaip ten nuvykti, tačiau pasiekti didžiuosius Europos ir ne tik miestus galima visai nebrangiai, be abejo, greičiausiai bus aplankytas ne vienas oro uostas, tai yra, teks bent keletą kartų persėsti.

Iš Lietuvos pigūs bilietai parduodami į Oslą, Londoną, Milaną, Paryžių ir kitus Europos miestus. Tuo tarpu iš jų nesunkiai galima pasiekti Čikagą, Tailando kurortus ar net Japonijos sostinę. Be to, pasistengus ir pasidomėjus nesunkiai galima apkeliauti nemažą dalį pasaulio išleidžiant kelionės bilietams po 100 litų ar net mažiau. Faktiškai, už tą pačią sumą kaip standartinis skrydis į Pekiną galima aplankyti bent 10-12 miestų visame pasaulyje, o nakvynei nebūtina rinktis prabangius viešbučius, beveik visur yra pakankamai pigių motelių, nakvynės namų ar šeimų siūlančių beveik nemokamą prieglobsti. Be to, nakvynei retkarčiais puikiai tinka ir oro uostas, ypač jei skrydis anksti ryte.

Savaime suprantama, kad pigūs bilietai turi ir kažkokių trūkumų lyginant su standartinės kainos bilietais. Bene didžiausias trūkumas – leidžiamas tik rankinis bagažas. Tačiau jei keliaujama su mintimi pailsėti ar susipažinti su kita šalimi, o ne besaikiškai pirkti suvenyrus ir neapgalvoti gabentis rūbus, kurių mažiausiai pusės neprireiks – anoks tai ir trūkumas. Svarbiausia – gera nuotaika, fotoaparatas ir, žinoma, piniginė su asmens dokumentu. Be to, fotoaparatas, vaizdo kamera, nešiojamas kompiuteris ir kiti panašūs įrenginiai įprastai nėra įtraukiami į bendrą rankinio bagažo svorį. Tačiau tai reikėtų pasitikrinti pagal atskiras skrydžių bendroves – oro uostas nėra tinkamiausia vieta apie tai sužinoti.

Pigūs skrydžiai taip pat puikiai tinka ir tiems, kurie turi verslo reikalų kitose šalyse. Ne visos verslo kelionės yra apmokamos įmonės, o be to, kartais pravartu ir įmonės lėšas pataupyti. Tokiose kelionėse neretai nereikia itin daug bagažo, o oro uostas nėra itin svarbus, ypač jei pasitinka partneris ir nereikia ieškoti kaip nuo jo nusigauti iki miesto centro. Tiesa, jei norite išlaikyti prestižą, sudaryti itin gerą įspūdį apie save – pigūs bilietai ne pats geriausias pirkinys, nors ne visuomet galima žinoti, kaip atskrido žmogus, ar įsigijęs pačius pigiausius bilietus, ar verslo klase. Taigi, galite pagalvoti, kaip sutaupytas lėšas galite išnaudoti tinkamiau. Vėlgi, tai Jūsų ir Jūsų įmonės vidaus reikalas.

Pigūs bilietai leidžia sutaupyti nemažai pinigų, ypač dažnai skraidantiems bei neesantiems itin išrankiems kelionėms. Deja, kartais parenkamas nepatogus oro uostas ir tenka daug sumokėti už kelionę iki centro, bet apie viską galima pasidomėti iš anksto.