Pusryčiai – svarbiausias dienos patiekalas

Dažniausiai kiekvieną rytą vos tik atsikėlus kankina klausimas – ką valgyti. Vieno atsakymo nėra. Galimybių – labai daug, tačiau reikia suprasti, kad pusryčiai yra kiek kitoks patiekalas nei tas, kuris pasirenkamas vakarienės metu. Tokiu atveju nepersivalgysite, tačiau įgausite daug jėgų.

Valgykite taip, kaip jums tinka

Nors šiuo metu gana dažnai girdima, kad pusryčiai tikrai nebūtinai turi būti valgomi, kad žmogus galėtų gerai jaustis ir tuo pačiu puikiai atrodyti, visgi, tai yra svarbiausias dienos metas, kadangi pavalgius – daug judame, atliekame įvairius darbus.

Normuokite poreikius 

Taip pat verta aptarti maisto kiekius, kurie labai skiriasi priklausomai nuo kiekvieno žmogaus. Geriausia, kad kiekvienas pats apsiskaičiuotų – kiek kcal jam reikia suvartotų svarbiausio dienos valgymo metu.

Tiesa, svarbiausia atsiminti, kad dažniausiai pirmasis dienos patiekalas dažniausiai gali būti didesnis, gali būti ir kaloringesnis. Paprasčiausiai būtent vakare stengiamasi mažinti kiekius, kurie dažniausiai virsta riebalais.

Pasikartosime, kad kiekvienas atvejis yra individualus, tad būtina apsiskaičiuoti normas būtent sau.

Iš kur gauti jėgų?

Pavalgius pusryčius turime jaustis kuo daugiau jėgų, kuo daugiau energijos, kuri padeda nuvesti kalnus. Kaip tai pasiekti? Tam puikiai tinka pusryčiai, kuriuose yra kuo daugiau angliavandenių. Žinoma, jie visi nėra vienodi, tad šiuo atveju kalbama apie sveikus angliavandenius. Tai gali būti košės, gali būti grūdinės kilmės maistas, žinoma, taip pat puikus pasirinkimas ir dribsniai, kuriuose turi būti kuo mažiau druskos. Geras pasirinkimas ir baltyminis maistas, tačiau dažniausiai jį siūloma pasilikti vakarienei.

Skanus maistas – malonus maistas 

Galiausiai, pati svarbiausia taisyklė yra ta, kad kasdieniniai patiekalai turi būti skanūs. Tokiu atveju galite būti ramus, kad valgysite sočiai ir tuo pačiu Jūsų nuotaika bus gera. Taisyklių yra daug, tačiau svarbiausia, kad jomis reikia remtis tik tokiu atveju, kai jos atitinka Jūsų lūkesčius. Per daug verstis – neverta.

Negalime sakyti, kad pusryčių valgymas yra būtinas, tačiau praktika rodo, kad dažniausiai tie žmonės turi kur kas daugiau jėgų ir dažniausiai džiaugiasi geresne savijauta. Išbandykite, galbūt tai bus labai geras gyvenimo pokytis.