renginių organizavimasBalta mišrainė, šimtą kartų žaisti užstalės žaidimai, iki skausmo žinomos (ir ausis kankinančios) dainos, lėtai tiksintis laikrodis…Turbūt kone kiekvienam teko susidurti su šia situacija. Ir ne vien senelių šventėse – net ir jaunimo vakarėlis, potencialiai žadantis linksmybes, gali tapti vienu nuobodžiausių įvykių. Aišku, didelę įtaką daro susirinkusiųjų kontingentas, tačiau ne mažiau reikšmingas yra organizacinis aspektas. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie profesionalius renginių organizatorius, kurių paslaugų populiarumas vis labiau auga.

Renginių organizatoriai jums gali padėti pačiais įvairiausiais klausimais:

  • pagalba nuo…iki, Pradedant scenarijumi ir baigiant svečių susodinimu į vietas;
  • atskirų paslaugų pardavimas; galbūt klientas daugeliu detalių rūpinasi savimi ir jam reikia, pavyzdžiui, kad kažkas rekomenduotų gerą muzikantą ar charizmatišką renginių vedėją;
  • konsultacijos; specialistai tikrai su mielu noru atsakys į nepatyrusiam organizatoriui iškylančius klausimus – galbūt neaišku, kaip paskirstyti turimą biudžetą, kokią vietą ar datą išsirinkti ir panašiai. Profesionalios teorinės konsultacijos gali gerokai palengvinti šią užduotį.

Aišku, visos aprašytos paslaugos yra mokamos. Tarifai – gana įvairūs. Pradedant iškart fiksuota pinigų suma bei baigiant susitartu procentu nuo gauto už renginį pelno (jei tokio siekiama).

Jei vieno ar kito organizatoriaus paslaugomis naudojotės keletą kartų ir esate patenkinti gautu rezultatu, tai sprendimas, su kuo bendrauti toliau – paprastas. Tačiau pati pirmoji paieška gali būti sudėtinga: pasirinkimas gana platus, siūlomos įvairios paslaugos, vilioja spalvingos internetinės svetainės. Neabejotinai geriausi yra tie renginių organizatoriai, kurie savo patirtį skaičiuoja metais, dirba su įvairaus pobūdžio renginiais, nenusuka kalbos, išgirdę prašymą pateikti buvusių klientų rekomendacijas. Aišku, tokie specialistai, žinodami savo vertę rinkoje, nepasididžiuoja paprašyti ir solidžios sumos už paslaugas. Kartais geriau sumokėti daugiau, nei baimintis galimo fiasko.

Taigi, kodėl, planuojant reikšmingą renginį, verta pasinaudoti šia paslauga:

  • jūs asmeniškai mėgausitės renginiu, nereikės praeiti varginančio pasiruošimo etapo.
  • renginys, pasirinkus gerą specialistą, atneš jūsų pageidaujamą naudą.
  • matydami, kaip dirba profesionalai, galėsite analizuoti jų veiklą ir kitą kartą, nusprendus savarankiškai užsiimti šia veikla, bus gerokai paprasčiau.

renginių organizatoriai pasirūpins reklama: būsite tikri, ta asmenų grupė, kurią planavote pakviesti, bus informuoti.