RiedžiaiTurbūt apie riedį tikrai girdėjote kokią nors informaciją. Vos tik jis atsirado ir savo kaina tapo prieinamas daugeliui – žmonės jį pamilo. Tikrai ne todėl, kad jis padeda tingėti ir atstumus įveikti kur kas lengviau nei anksčiau. Tikrai ne. Paprasčiausiai riedis tai inovacija, kuri sėkmingai sujungia modernumą kartu su klasikinia važiavimo įranga.

Riedžiai Lietuvoje labai populiarūs, tad nieko keisto, jog verslininkai siūlo įsigyti. Plati pasiūla kai kuriuos asmenis glumina, kadangi sunku nuspręsti, kuris labiausiai tinka.

Siekdami kiek palengvinti paieškas nurodome gaires, kuriomis turėtumėte ieškoti šios įrangos.

  • Galite įsigyti riedžius, kurie turi rankenas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie jau nejaukiai jaučiasi stovėdami ant riedžio be rankenų. Tiesa, tokie riedžiai yra daug didesni.
  • Skiriasi ir įrangos galingumas. Jeigu galvojate, kad įrangą daugiausia naudosite namuose, tokiu atveju Jums nereikalingas labai galingas riedis. Kitu atveju siūlome iškart investuoti kiek didesnę pinigų sumą ir įsigyti galingesnę įrangą.
  • Būtinai susipažinkite su gamintojais. Tie, kurie nežinomi, nebūtinai yra blogesnis pasirinkimas. Paprasčiausiai, pirkdami patikimo gamintojo produkciją galėsite kur kas ramiau jaustis dėl įsigyto gaminio.
  • Stilius nėra svarbiausias kriterijus, tačiau kai kurie asmenys nori, kad pasirinktas riedis būtų stilingas. Rinkoje galima atrasti labai netradicinės išvaizdos riedžius, kurie tinka klasiką mėgstantiems asmenims.
  • Įvertinkite, kiek kilogramų jis gali išlaikyti. Įprastas riedis išlaiko iki 100 kg, tačiau galima atrasti tokius, kurie sėkmingai judėti leidžia ir dar stambesniems asmenims.
  • Nepamirškite, kad skiriasi ir riedžio “lenta”. Nuo mažos, kuri labiausiai tinka vaikams iki tokios, kurią dažniausiai pasirenka didelę kojos išmierą turintys asmenys. Apsispręskite kokio reikia Jums. Nepamirškite, kad žvelgdami į ateitį galite sutaupyti, tad ieškokite tokio riedžio, kuris bus tinkamas ir po 10 metų. Juk tai ilgalaikė investicija.

Riedžiai skiriasi daugeliu aspektų, tad paieškos išeis į naudą.

Riedis funkcionaliai naudojamas ne tik lauke, tačiau ir patalpoje. Tai puiki įranga, kuri tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Nes nuo šiol važiuoti gali kiekvienas!